Co u nás zažijete na dnu otevřených dveří?

V úterý 24. 10. 2017 pro vás chystáme den otevřených dveří. A máte se na co těšit. Co všechno u nás v tento den zažijete? To vám prozradíme v následujících řádcích.

Vyzkoušíte si všechny naše stroje

Samozřejmě jen ty, které budete chtít. Už jste třeba někdy chodili ve VacuShape? Vypadá trošku jako nějaký stroj z budoucnosti. „A jaký to je pocit?” ptají se naši klienti na prvních hodinách. Těžko se to vysvětluje, nejlepší tedy bude, když si obléknete věci na cvičení, botasky a na vlastní kůži si to vyzkoušíte. Třeba jen na pár minut. My vám během cvičení povíme, na co je právě VacuShape vhodný, nebo vám pustíme nějaký pěkný film. Záleží na vás.Power Plate - vibrační plošina, kterou si zamilujete

Pokud jste na našich stránkách nebo Instagramu někdy zahlédli vibrační plošinu a zajímalo by vás, co tahle věcička dokáže, na našem dnu otevřených dveří se to dozvíte. Vyzkoušíte si pár cviků a my vám vysvětlíme, v čem je zásadní rozdíl mezi Power Platem a jinými vibračními plošinami. A nebojte se, že byste cvičení nezvládli nebo se naopak nudili. Každý trénink na Power Platu přizpůsobíme konkrétně pro vás. Na své si přijde úplný začátečník i profesionální sportovec.Cardio

Veslovací stroj, cyklotrenažér, eliptical nebo běžecký pás - stroje, které už asi znáte, ale proč si nevyzkoušet ty naše. Povíme vám, co to vlastně cardio je a proč byste ho měli zařadit do svého tréninku. Pro ještě větší efekt vám půjčíme také Active Belly, naši novinku. Jedná se o masážní tlakový břišní pás, díky kterému vám budou centimetry v oblasti břicha a boků rychleji ubývat.

Jak na tom jste?

Na našem dnu otevřených dveří vás zdarma zvážíme na naší váze Tanita, ukáže vám tyto hodnoty:

  • Hmotnost
  • Procento tělesného tuku
  • Podíl svalové hmoty
  • Kostní hmotu
  • Denní příjem
  • Metabolický věk
  • Celkovou tělesnou tekutinu
  • Viscerální tuk

Během vážení vám povíme, jaké hodnoty máte v normě a na čem můžete ještě trošku zapracovat.

Jestli se vám nechce cvičit ani vážit, přijďte si s námi jen popovídat. Dáme vám ochutnat nové příchutě proteinových koktejlů a rádi vás poznáme. Nebo znovu uvidíme, pokud jste u nás už někdy byli.

PS:

Na dnu otevřených dveří nic platit nebudete, ale peněženku si doma nezapomeňte. Právě v tento den platí akce, že všichni noví klienti získávají k nové permanentce 2 vstupy zdarma. Můžete tak ušetřit až 360 Kč.