Rekondiční studio P+R

Seznamte se s trenéry

Petra Vetešníková

Petra Zeidlerová

S Péťou se ve studiu můžete potkat v úterý a ve čtvrtek. Je to profík v oblasti zdravotního cvičení, ale není pro ní nejmenší problém sestavit vám trénink zaměřený třeba na hubnutí.

Až si s ní přijdete zacvičit, tak se schválně zkuste zeptat, jestli je lepší si dát ke svačince samotné jablko nebo jablko s jogurtem. Péťa je totiž výživový poradce a na tyto záludné otázky vždy ráda odpovídá.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

Jan Werich

Lukáš Tichota

Lukáš Tichota

Na Lukyho ve studiu narazíte v pondělí, ve středu a v pátek. V tyto dny u nás zaručeně uslyšíte upřímný smích a energickou hudbu. Luky je nejen velký vtipálek, ale také skvělý trenér, který má za sebou už celou řadu školení.

Pokud ho zastihnete hluboce zamyšleného, tak na 100 % vymýšlí další trénink na zpevnění břicha, hýždí a stehen, protože na to je on prostě třída.

Když se vítěz rozhodne, co by mělo být, to se stane. Úspěch není snadný, ale stojí za to.

Steve Yager

Jak rekondiční studio vzniklo?

V roce 2010 sestry Petra a Romana objevily v jednom z pražských studií VacuShape. Tento stroj si oblíbily a třikrát v týdnu si chodily zacvičit. Vždy ráno před prací. Po pár měsících se obě těšily skvělým výsledkům v redukci váhy (každá zhubla okolo 10 kg). Konečně našly místo, kde mají čas jen pro sebe, kde si mohou bez vyrušování vychutnat svůj oblíbený film a odpočinout si od běžných starostí. Rozhodly se, že se o tuto zkušenost chtějí podělit s ostatními. Začaly podnikat první kroky vedoucí ke zrodu rekondičního studia P+R na Mělníku. Před nějakou dobou se sestry v podnikaní rozdělily a Petra šla jiným směrem. Ve studiu se tedy můžete potkat už jen s Romanou, která se se o své studio společně s dcerou Péťou a trenérem Lukym nadále s láskou stará.

Jak to u nás vypadá?

"Přijďte si zlepšit kondici i náladu"